דיאטת 10 השבועות של עמליה אשדדיאטת 10 השבועות
הוצאת "ידיעות אחרונות"2004
בספר 10 פרקים המלווים את הקוראים במשך עשרה שבועות של תהליך ההרזיה, וכן פרק מיוחד המתייחס לאכילה במסעדות ופרק מפורט על ויטמינים ומינרלים. הספר מקנה כלים להתמודדות טובה  יותר ולשמירה על הישגים, תוך הקשבה לגוף, לתחושות הרעב ולמניעים הנסתרים המובילים לאכילה .שאינה מבוקרת. הדיאטה אינה תובענית מדי ויש בה התחשבות בסדר יום מגוון. "אם תגייסו את הכח להתמיד בדרך ותאהבו את עצמכם גם כאשר תמעדו-יש לכם סיכוי טוב להצליח". הספר מיועד לכל אדם המעונין להתחיל מיד בתהליך של הרזיה ולזכות במידע מקיף ומקצועי.
לחץ לצפיה בתוכן העניינים
מדריך מפה לשיטות הרזיה - עמליה אשדמדריך מפה לשיטות הרזיה
בהוצאת"מפה 2006"
אכילה מרובה, עודף משקל, הרזיה, דיאטה – כמעט כולנו עוסקים בשאלות אלה באופן
יומיומי, מי פחות, מי יותר ומי עיסוק אובססיבי ממש.כולנו גם יודעים הרבה על הנושאים האלה, או חושבים  שאנחנו יודעים. אבל "כולנו צרכני הדיאטה, סובלים מעודף מידע שבחלקו אינו מדויק".
מדריך מפה לשיטות הרזיה – מטרתו לספק מידע אמין בכל הנושאים הקשורים להרזיה-החל במיגוון רחב של דיאטות, דרך שאיבות שומן, ניתוחי קיבה, תרופות ותוספי תזונה, וכלה בטיפולים התנהגותיים ופעילות גופנית. הספר סוקר בשיטתיות את כל ספרי הדיאטה והדיאטות החשובות והנפוצות בארץ ובעולם ומנתח את יעילותן לטווח הקצר והארוך, וכן מתאר בפירוט את שיטות הטיפול האחרות. הספר מיועד לכל מי שבוחן מספר שיטות לירידה במשקל ומעוניין לקבל החלטה לאחר שהבין את היתרונות והחסרונות של כל שיטה.
לפרטים נוספים, להרשמה לסדנאות ולקביעת פגישה אישית שלחו לי מייל: amalia.diet@gmail.com או צרו  קשר בטלפון: 0522682056